EVA Sistēmas

EVA Sistēmas ir augošs Latvijas uzņēmums ar jau 15 gadu pieredzi HVAC sistēmās, kas nodrošina vadošos gaisa kondicionēšanas un apkures nozaru uzņēmumus ar inovatīviem un kvalitatīviem produktiem, konsultatīvu atbalstu projektēšanā un iekārtu servisa apkalpošanu.

EVA Sistēmas ir oficiālais pārstāvis:

SIA "Eva sistēmas" dibināta 2002.gada decembrī.
Jau no pašiem pirmsākumiem tā darbojās katlumāju un siltummezglu sistēmu automatizācijā.
2003. gadā uzņēmums krāja pieredzi katlumāju un siltummezglu sistēmu automatizācijā un tehniskajā apkopē, kā arī sniedza savas zināšanas to pareizā izvēlē un montāžā. Liela uzmanība tika veltīta servisa nozarei degļu regulēšanā un profilaktiskajās apkalpēs. Mūsu zināšanas tika pilnveidotas arī vēdināšanas un kondicionēšanas tehnikas montāžas un apkalpošanas jomā, kā arī jautājumos saistītos ar siltumsūkņiem un to pielietojumu sadzīves un sabiedriskajā sektorā.

2004
. gadā mūsu pozīcijas tika nostiprinātas AVK (apkure, vēdināšana, kondicionēšana) sistēmu projektēšanā, ekspluatācijā un inženiertehniskajās konsultācijās to automatizācijai un BMS risinājumiem.

2005
. gadā mūsu stratēģiskais uzdevums ir kļūt par efektīvu un ekonomisku AVK risinājumu izplatītāju Latvijā, kas balstās uz inovatīvām tehnoloģijām un augstākās kvalitātes produktiem.

Ilgstošu pārrunu rezultātā SIA „Eva Sistēmas” kļuva par Japānas kompānijas SANYO oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā. Mēs esam arī oficiālie servisa un pēcgarantijas servisa nodrošinātāji šajā reģionā.

2006
. gads – Eva Sistēmas papildina savu portfolio ar jauniem produktiem - miniBlue un BlueDiamond kondensāta sūkņi un REFLOK cauruļu savienojumi. Šo produktu izvēles iemesli ir augstākās kvalitātes risinājumu ieviešana. Nekāda lieku servisa izsaukumu un papildus izdevumu!
Eva Sistēmas mērķis ir stabila un strauja izaugsme. Mēs izmantojam SANYO pieredzi, stratēģiju un filozofiju, kā arī pārdomātu tehnoloģiju izvēli kompleksu uzdevumu risināšanā. Mūsu komandas mērķis ir sniegt kompleksu pakalpojumu no sistēmas izvēles un projektēšanas līdz projekta realizācijai un pēc garantijas apkopei. 

2009. gads - Gaisa siltumsūkņu klāsts tiek papildināts ar zemes siltumsūkņu risinājumiem no Nr. 1 siltumsūkņu ražotāja Vācijā - Stiebel Eltron. Vairākkārtīgu apmācību un pārbaužu rezultāta tiek iegūtas tiesības pārstāvēt Stiebel Eltron atjaunojamo energoresursu grupas produktus Latvijā!

Mūsu darba rezultāts - apmierināti klienti, kuri ieguvuši kvalitatīvu aprīkojumu un pakalpojumus.

Pirkumu grozs